BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Man reikia atsakymų! Ir vyro!

Nepaisant to, kad esu moteris ir egzistuoju tam, kad atvesčiau į pasaulį naują gyvybę, kol kas tiesa yra gana skaudi — vis dar neatsirado tas, kuriam atiduočiau visą save ir kuris prisidėtų prie tos naujos gyvybės kūrimo.

Kyla klausimas — kuo būti? Turiu omenyje tai, kad vis dar nežinau kur save realizuoti. Ir tai mane labai liūdina. Rimtai. Važiuoju autobusu ir galvoju — kuo būti? Apsipirkinėju motulėje Maximoje ir galvoju — ką daryti? Lipu laiptais į devintą aukštą ir galvoju — ko aš noriu? Guliu prieš miegą lovoje ir galvoju — ko man reikia? Atsikeliu ryte, valausi dantis, maudausi po dušu, geriu kavą, rūkau cigaretę ir galvoju — kaip parašyti bakalaurinį? Ką veikti jį parašius? Kur siųsti CV? Ko man reikia, kad jausčiausi visavertė šios žemės gyventoja? Daugybė klausimų ir vis dar nerandu tinkamo atsakymo. Aš žinau, kad ne aš viena suku galvą dėl itin rimtų sprendimų. Suprantu, kad nerūpestingi studijų metai baigiasi ir reikia čiupti jautį už … :))

O gal sėsti ir parašyti meilės ir aistros kupiną romaną apie Izabelę ir Antonijų? Juokauju. Negaliu kurti, jei mintys sukasi apie sakinio struktūrą ir linksnių vartojimo problemas. Ir apie tai, kad dar labai daug ko aš nežinau.

Man verkiant reikia pavasario. Pavasaris visada atneša džiaugsmą. Pavasarį sumažėja kūno svoris, po truputį meilės noris. Tik man tos meilės norisi ištisus metus. Noriu ištekėti, gimdyti vaikus, ilgai ir laimingai gyventi. Taip nebūna? Ot ir būna.

Gero ketvirtadienio. Tikiuosi, kad jis Jums atneš daug meilės ir atsakymus į svarbius klausimus.
Visada Jūsų - M. xx

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Man reikia atsakymų! Ir vyro!”

 1.   ruslaz rašo:

  O jautis esu, tai kur ten nori čiupti, m? :D

 2.   madmozele rašo:

  Hah, žinoma, kad už ragų! :D

 3.   ruslaz rašo:

  hm, galvojau visai ką kitą :D

 4.   madmozele rašo:

  Prašau galvoti iš naujo ir mesti išgalvos nepadorias mintis! :D

Rašyk komentarą