BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Viskas stojo į savas vietas. Draugėms, kurios skaito

Šitą įrašą skiriu draugėms, kurios skaito. Kadangi grįžau gyventi į Nuodėmių miestą, paruošiau savo vasaros apžvalgą.

Vasara prasidėjo taip: Birželio 1 d., po ~ 5 valandas trukusio pokalbio su Ponu Ex P., teko nuimti tas dvi, jam netikusias raideles, ir iš naujo vadinti tiesiog Ponu P. Išklausiau begalę pažadų — nenuvilsiu, nepaleisiu, gerbsiu, mylėsiu ir pan. Ir ką padariau? Surizikavau. Kas nerizikuoja, tas negeria šampano. Vertėtų atkimšti butelį mėgstamiausio. Viskas puiku! Kartais pipirų santykiuose įneša klausimas — kur nakvosime? Aš nenoriu pas jį, jis — pas mane. Tačiau su tuo turėsime taikstytis dar keletą mėnesių. Lapkritį planuojame sumesti skudurus. Atvirai pasakysiu — laukiu nesulaukiu!!

Liūdnesnės naujienos — dar kelios savaitės liko laukti iki pokalbio dėl darbo. Labai jo noriu, tad atmetu visus kitus pasiūlymus. Manau, kad yra ~80 %, kad jį gausiu, bet tie 20 % visada gali išlįsti kokios giminaitės pavidalu. Natūraliai rauna stogą, noriu dirbti dirbti dirbti.

Ilgai čia nerašiau ir supratau viso to priežastį — kai buvau vieniša, gyvenimas buvo šiek tiek įdomesnis. Daugiau dramos, intrigų ir pan.

Kai kurie įdomūs dalykai, susiję su mano vienatvės metais, nutinka ir dabar. Pavyzdžiui, vieną savaitgalį Nuodėmių mieste buvo apsilankęs Ponas Perspektyva. Jau galvojau, kad nebe atvyks, bet vieną naktį taip smarkiai jį sapnavau, jog kitą dieną mano sapnai ėmė ir realizavosi! Žinoma, savaitgalis buvo šiek tiek awkward… Ah, buvau pamiršus, kaip jis man patiko. Gal kiek ir gaila, kad viskas baigėsi nieko neišsiaiškinus. Na, bet vietiniai paukšteliai pačiulbėjo, kad jis taip pat grįžo pas savo ex.

Kitas, iš praeities grįžęs dalykas — L. Mat ponaitis tik grįžo iš užsienio ir pradėjo atakuoti FB žinutėmis, kviesdamas romantiškos vakarienės. Teko pasakyti, kad aš nebeįpareigota į tokias vaikščioti. Neduok Dieve, tokie kvietimai pasiektų Poną P., ko jis nežino — tas jo neskaudina. :))

Taigi, dramos daug mažiau, nei įprastai. O gaila. Dabar belieka gyventi laukimu ir tekėti pasroviui. Atrodo, lyg viskas būtų stoję į savas vietas.

Linkėjimai mano merginoms, pasiilgau*

Visada Jūsų — M. xx

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Viskas stojo į savas vietas. Draugėms, kurios skaito”

  1.   BicBoo rašo:

    Džiaugiuosi!

Rašyk komentarą