BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Moterys, jų norai ir erotika.

Moterys nori visai mažų dalykų. Mažų, kurie tilptų į Tiffany dėžutę. Mažų ir blizgančių. Mažų, bet daug žadančių. Mažų ir dar daugiau pasakančių. Mažų, bet prabangių. Nes deimantai yra geriausi moterų draugai.

Ir aš tokio noriu. Kad tilptų būtent į šią dėžutę. Ponas P. jau informuotas, ko nori jo moteris. Belieka tikėtis, kad kada nors koks loterijos bilietas atneš sėkmę. :))

Visą parą galvojau apie savo įrašus. Vis galvojau, kad nuo tos dienos, kai Ponas P. grįžo į mano gyvenimą, nebeturiu apie ką rašyti. Bet tuomet toptelėjo mintis: jei visus metus rašydavau apie meilės paieškas, gal vertėtų pradėti rašyti apie tai, kas nutinka, kai meilė Tave suranda? Dviejų žmonių santykiai nėra vien tik gėlytės ir saldainiai. Apsikabinimai ir bučiniai. Ar seksas ir miegas kartu. Pastebėjau, kad kažkokia juoda katė pradėjo vytis mudu su Ponu P. Žinoma, nieko labai rimto. Bet pastarosios mudviejų nuotaikos ėmė mane varginti. Manau, kad buvome atpratę gyventi poroje ir pripratę prie žodžio , o ne mes… Visuomet visiems sakiau, kad pora turi kalbėtis. Tai kodėl, po velnių, aš visada tyliu? Visą mėšlą kaupiu kaupiu kaupiu, kol vieną dieną imu ir sprogstu, paskatinta vyno ar šampano. O kartais, kai labai supykstu, susikaupiu, jau ruošiuosi viską pasakyti ir staiga — būm — viskas gerai! Ir kas man belieka? Atidėti pokalbį iki kitos krizės.

Kodėl visi nuolat iškelia klausimą “ko nori moterys”? Tai labai paprasta — tai, ko mes norime, galima rasti kažkur tarp pokalbio ir šokolado. O ko nori vyrai? Kartais atrodo, kad jie yra žymiai sudėtingesni mechanizmai. Pavyzdžiui Ponas P. Vieną dieną jis nė iš šio nė iš to numeta man ragelį (viduryje pokalbio), kitą — aiškina, kaip nori mane vesti. Šiaip aš, būdama tikrai jauna moterytė, stengiuosi vedybų temos neužvesti, bet Ponas P. šia tema tikrai mane stebina! Vis skaičiuoja, kiek pinigų reiktų vestuvėms, kur norėtų tuoktis, ką kviesti ir t. t. ir pan.

Ei, alioooooooooo. Man dabar tikrai ne tai galvoje! Aš turiu savo planą ir artimiausius 2 metus vedybų jame nėra. Daviau leidimą pasipiršti man kitą vasarą. Jėz, skamba taip tironiškai. Bet taip nėra, tiesiog, aiškiai išdėsčiau savo poziciją — du metus nenoriu vestuvių ir nesaugaus sekso. Išimtis — maža dėžutė iš Tiffany. Ją mielai priimčiau dabar. Heh.

Gana apie piršlybas ir vestuves. Girdėjau, kad šiandien yra karščiausia diena metuose. Įtariu, kad ją visą praleisiu tūnodama namuose. Užvakar buvau prie jūros. Šiknos ir veido spalva ta pati — vyšninė. Bet pašonėje turiu erotikos antrąją dalį, tad diena neprailgs. Pasidaviau bandos pojūčiui ir įsimylėjau šią trilogiją. Rimtai. Jei dar ko nesuintrigavo, būtinai mestelėsiu citatą.

Pirštais suspaudžiu jam plaukus, o burna karštligiškai ieškau jo burnos, siurbte siurbiu jį, mėgaujuosi jo liežuviu, glamonėjančiu mano liežuvį. O jis ryja mane. Jausmas nuostabus.
Staiga Kristianas mane pasodina, čiumpa už sportinių marškinėlių, nuvelka man juos per galvą ir nusviedžia ant grindų.
– Noriu tave jausti, — prikišęs lūpas man prie burnos, godžiai sušnabžda, o jo rankos jau slysta man už nugaros atsegti liemenėlės. Vienu vikriu judesiu atsega ją ir numeta šalin.
Tad vėl parverčia mane ant lovos, užgulęs prispaudžia prie čiužinio, jo burna ir viena ranka nuslysta prie krūtų. Kai Kristianas suspaudęs lūpomis skaudžiai trūkteli krūties spenelį, stipriai sugniaužiu saujoje jo plaukus.
Šūkteliu, nes tas pojūtis nuvilnija per visą kūną, persmelkia ir priverčia įsitempti raumenis apie kirkšnis.
– Taip, mažyte, noriu tave girdėti, — glausdamas lūpas prie įkaitusios mano odos šnabžda Kristianas.
Dieve, kaip trokštu, kad jis į mane įsiskverbtų!.. Kristianas lūpomis žaidžia su mano krūties speneliu, timpčioja jį, o aš muistausi, rangausi ir geidžiu jo. Jaučiu, kad jo geismas sumišęs su… kuo? Pagarba? Rodos, tarsi jis mane garbintų.
Garsiai šnopuodamas Kristianas įkiša į mane pirštą. Kilsteliu dubenį jam padėdama, o jis atsakydamas ima mane masažuoti.
– Oi, mažyte… — sušnabžda palinkęs virš manęs, atidžiai žiūrėdamas į akis. — Kokia tu sudrėkusi, — priduria stebėdamasis.
– Geidžiu tavęs, — sumurmu.
Kristianas vėl susiranda mano lūpas, aš jaučiu, kad jis beprotiškai manęs trokšta, kad jam būtinai manęs reikia.

E L JAMES “Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių” 2013, 125 psl.

Šiam kartui tiek, mielieji. Moralo nebus.
Neiškepkite šiandien. Bučkis!

Visada Jūsų — M. xx

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Moterys, jų norai ir erotika.”

  1.   Donas Karleonė rašo:

    ech ta saulė ir jūra, tikiuosi neiškepei ;)

  2.   madmozele rašo:

    Daugiau iškept nebeįmanoma :)))

Rašyk komentarą