BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kai nebežinai ką mylėti — plauni grindis!

Neberandu to straipsnio… [niekaip nesugalvoju sakinio pabaigos. galima nuspėti, kad tolimesnis rašymas bus šūdų krūva. soriuks.]

Žodžiu, kažkada skaičiau, jog žmonės, turėdami tam tikrų rūpesčių, psichologinių problemų ar kito “š“, dažniau tvarkosi kambarius. Tiesiog juos pagauna įkvėpimas nuvalyti dulkes, išplauti grindis, susitvarkyti stalčius ar spintą. Prisiminiau tai šiandien, visai netikėtai, kai ketvirtą dieną iš eilės pasiėmiau dulkių siurblį į rankas. Nepasakyčiau, kad grindims labai reikėjo dar vieno tvarkymo, bet… Po grindų švarinimo perėjau prie kriauklių, tualeto ir dušo kabinos valymo. Besitvarkydama svarsčiau “kokių problemų turiu aš?“. Atmetus bakalauro baigiamojo darbo rašymą ir svarstymą, ką veikti baigus studijas, belieka tik tie nelemti meilės reikalai.

Man atsibodo, kad neturiu ką mylėti. Rimtai. Man gyvybiškai reikia įsimylėti, nes aš turiu tiiiiiieeeek meilės, ir neturiu kam jos dovanoti. Man iki gyvo kaulo įgriso gaminti valgyti vienam asmeniui. Rimtai. Atsibodo, kad neturiu kam pasakyti “Labas rytas, geros dienos” ir “Labos nakties, saldžiai miegok”. Atsibodo, kad neturiu kuo rūpintis! Aš noriu ką nors imti ir išbučiuoti! Mano tokia prigimtis — mylėti ir rūpintis!

Oh. Kaip beviltiškai tai turėtų skambėti… Rimtai, gal ta artėjanti meilės dienos psichozė mane veikia? Aišku, kad veikia. Bet aš žinau šitos savo problemos sprendimą. Žinau, ir jis man nepatinka.

Nustok žiūrėti romantines dramas ir skaityti meilės romanus!

Štai ir sprendimas. Ir ne tik man. Visos mes prisižiūrime tų gražių filmų ar prisiskaitome knygų apie tobulą meilę, tobulus santykius, tobulas antrąsias puses ir įsisvaigstame! Atitrūkstame nuo realybės, o į ją sugrįžusios skundžiamės taip, kaip dabar aš.

Bet… Ką aš galiu padaryti? Aš sėdėsiu ir naiviai tikėsiu, kad pavasaris mane pradžiugins. Ir toliau tikėsiu, kad tinkamu metu, tinkamoje vietoje aš sutiksiu Tave. Kad Tu išmoksi mylėti mane ir vieną dieną pažadėsi, kad mylėsi mane visą savo gyvenimą ir po jo. O iki tol — toliau sėkmingai plausiu grindis.

Ne į temą.
Ryt važiuoju atostogauti. Važiuoju pas mamytę. Savaitei. Planuojamas visiškas šimtaprocentinis poilsis. Turėčiau džiūgauti, bet negaliu. PMS’as išsunkė iš manęs paskutines jėgas. Tik jau šiandien nebenoriu šokolado. Nebenoriu ir jokių kūniškų malonumų. Tik miego.

Labos nakties, mielieji.

Visada Jūsų - M. xx

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (5) | “Kai nebežinai ką mylėti — plauni grindis!”

 1.   ruslaz rašo:

  Įdomus rašymo stilius, gal kavos, arbatos kada? :D

 2.   madmozele rašo:

  Galiu prisiekti, kad niekada netikėjau, jog kas nors, siūlydamas kavos, pagirs mano rašymo stilių :D Abejoju, ar kalbėdama sudominčiau savo stiliumi, nes nesinešioju “delete” mygtuko :))

 3.   ruslaz rašo:

  šiaip įdomu pabendrauti su žmonėmis su turtingu vidiniu pasauliu :D

 4.   madmozele rašo:

  Ar tik nebūsi vidinio pasaulio barakuda? :D

 5.   dantyszali rašo:

  tas juodai, kursyvu teksto viduryje parašytas gabaliukas taaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip graudžiai artimas maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan. tiesiog kaukiu prieš mėnulį

Rašyk komentarą