BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Girls night out! Arba.. Reikia moteriško judesio*

Šiandien ketvirtadienis. Spalio 6 diena ir aš likau namie viena. Sugyventinė iškeliavo aplankyti namiškių. O aš čia. Vilniuje. Jauna, viena ir pasiruošusi reabilituotis! Šeštadieniui organizuoju “Girls night out“. Išversiu mūsų mielajai stipriajai lyčiai: Suknelės, aksesuarai (vienos už kitą gražesni), kokteiliukai, vynas, šampanas (kas kam pagal skonį/nuotaiką/norą “įkaušti” ir panašiai), “bobiški” pašnekesiai - apie vyrus, jausmus, vyrus, kasdienybę, vyrus, meilę, vyrus, gyvenimo tikslus vyrus ir dar apie vyrus. Pala, minėjau, kad apie vyrus irgi plepėsime? ;P O žinoma po to.. Miestas mums po kojomis! Dar vienos draugės gimtadienis. Atvažiuoja pas mane atšvęsti. Tikiuosi, kad bus smagu. Žinoma, dar reikia suplanuoti viską nuo A iki Z. Ah, kaip laukiu. Tai turėtų būti tikra reabilitacija mano kasdienybei. Ir šiaip, seniai bebuvau moteriškoj kompanijoj. Na, nesiginčysiu, su vyrais smagu. Ypač kai jie “subobėja”. Bet vistiek trūksta tos moteriškos aplinkos. (makeup)

Na, bet šeštadienis dar toli. Dabar kuriu planus kaip naudingai išnaudoti rytdieną. :} Dieną eisiu į savo mylimą biblioteką. Ponas P. vadina mane pensininke. >;/ Lyg jauna moteris negalėtų meilės romanų skaityti! Bet aš atsakau - kai pripildysi mano gyvenimą romantikos (ko niekada nebus), tada ir nebeskaitysiu romanų, ir nebežiūrėsiu savo mėgstamų filmų apie meilę. ;P Šiaip aš nesu verksnė (na, Ponas P. pasakytų priešingai), bet žiūrėdama romantinius filmus verkiu. Ne dėl to, kad jie graudūs. Būna, kad jie visai linksmi. Susigraudinu todėl, nes suprantu, kad realybėje tokių romantiškų akimirkų nebūna. Žinoma, gal kitoms ir būna. Bet man ne. Turbūt todėl,kad Ponas P. nėra iš tų romantiškųjų viduramžių riterių. Jei jau įsižiebia kokia liepsnelė, tai jis ją “nuleidžia” juokais. O gaila.

Taigi. Ką dar reikia rytoj nuveikti. Susitvarkysiu spintą! Kaip ir kiekviena moteris nebeturiu kur dėti rūbų, bet ir visada neturiu ką apsirengti! Hm. Kaip ir viskas. Rytojaus dienos darbai bus baigti.. (sun)

Na, o šiandien.. Pasiklosiu savo ne visai karališkus patalus, pasiimsiu savo mieląją “Nuodėmių kartoteką” ir damušiu. O tada saldžiai saldžiai miegosiu ir sapnuosiu kažką nežemiškai mielo.

Bėje, šiandien kilo mintis! Kada ateis tokia “mada”, kai vyrai troleibusuose vietas užleis moterims (nesvarbu kokio amžiaus)? Ačiū, atsakymo nereikia. Tai įvyks mėgstamiausią mano metų laiką - Niekada.

Ir vistiek.. Kaip gera būti moterimi!

Linkiu pūkuotų sapnų.

Visada Jūsų - M. xoxo

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Girls night out! Arba.. Reikia moteriško judesio*”

  1.   upoksne rašo:

    Kaip tik tokį ‘bobišką’ vakaruką turėjau vakar :D užtat šiandien lb sunku darbe sėdėt… :D na, bet esmė, kad išties- reikia ir mergičkų draugijos, kas be ko :] gimtajame miesto pakraštyje bendrauju beveik vien su 4 bachūriukais, smagu su jais- mažiau problemų, intrigų :D bet ir moteriško pokalbio reikia… tikrai reikia :]
    have a nice day and party party! :D ;]

Rašyk komentarą